Hlavní partneři České hiporehabilitační společnosti

Mendelova univerzita v Brně

Mendelova univerzita je dlouholetým partnerem ČHS. Poskytuje sídlo společnosti, prostory pro výuku a je spolupořadatelem Konference o hiporehabilitaci.

green.mango - graphic studio

Green Mango je již dlouholetým partnerem ČHS. Pomáhají s grafikou tiskovin a dalších propagačních materiálů.

Partneři České hiporehabilitační společnosti

Partneři poskytují zejména slevu na své produkty pro naše členy.

Mioweb.cz - tvorba a správa webových stránek

Mioweb.cz nabízí členským střediskům ČHS podporu pro samostatnou tvorbu a správu webových stránek (bez webmastera a grafika) ve formě 50% slevy na zakoupení licencí. Pro více informací nás kontaktujte na info@hiporehabilitace-cr.com.

Všechny webové stránky ČHS jsou tvořeny na této šabloně.

ATEX - spol. s r.o.- výroba sportovního oblečení

Firma ATEX - spol. s r.o. oblékla představenstvo ČHS, komisaře specializačních zkoušek a lektory kurzů ČHS do sportovního oblečení. Můžeme tak prezentovat naši organizaci a činnost v elegantním oblečení.

B-RINK ...jede drink

Firma B-RINK nás podporuje kde to zrovna nejvíc potřebujeme. Třeba hlídáním pitného režimu na našich akcích nebo realizací oblečení.

Bezkostrová sedla BAREFOOT

Jsme hrdí na to, že můžeme alespoň formou slev podpořit a pomoci České hiporehabilitační společnosti. Již od roku 2010 zastupujeme německou firmu BAREFOOT v České republice. Nabízíme kompletní sortiment a to včetně bezplatného poradenského servisu. Můžete nás kdykoliv kontaktovat a domluvit si osobní schůzku přímo u vás. Pro členy ČHS jsme připravili další mimořádnou službu a to možnost představení bezkostrových sed s možností odzkoušení a napasování zcela ZDARMA.

AIVA jezdecké a chovatelské potřeby

Firma AIVA vyrábí provazové výrobky. Pro členy ČHS nabízí 15% slevu, kterou je možné realizovat i skrze e-shop. Nabídka - AIVA jezdecké a chovatelské potřeby.

EQUISERVIS - jezdecké a chovatelské potřeby

EQUISERVIS spol. s r.o. je jedním z největších prodejců jezdeckých potřeb. Střediskům praktické výuky nabízí slevu na objednávku.

BANG - výrobky z pletené kůže a provazů

Firma BANG nabízí pro členy 10% slevu při nákupu zboží nad 1000,- Kč. Sleva se týká hlavně provazových výrobků a ostatních výrobků pro výcvik koní stylem NATURALHORSEMANSHIP. Jedná se o biče, lonže , ohlávky, martingaly, otěže + náhradní díly. Sleva se nevztahuje na přepravu výrobků.

Nástupní rampa od firmy ROLO-M

Firma ROLO-M s.r.o. Děčín nabízí výrobu nástupní rampy, která je výškově nastavitelná a rozebíratelná. Díky tomu lze rampu dle potřeby jednoduše přesouvat a tím se stává flexibilnější a lze ji využít i k jiným účelům. Pro členská střediska firma nabízí slevu 10% z koncové ceny rampy. Kontakt tel: 774 878 116, e-mail: mirej2@volny.czwww.rolo-m.cz. Rampu používá Hiporehabilitační středisko Rehabilitace Kateřina, s.r.o.

Brašnářství a sedlářství Krišpína

Brašnářství a sedlářství Krišpína nabízí výrobu bezpečnostních opasků pro jištění klientů při hiporehabilitaci. Běžná cena je 700,-Kč/ks. Pro členy ČHS je cena 630,-Kč/ks, při objednávce více jak 10 ks je cena 550,-Kč/ks.

Nabídka - bezpecnostni_opasky.

Sattlerei - Německo

Německé sedlářství  Die Sattlerei vyrábí hiporehabilitační madla s jedním úchopem. Pro členy ČHS sedlářství nabízí slevu 8%. Madla se hodí na každou šířku koňského hřbetu (mají klouby). Madla jsou lehká, vyrobena z velmi kvalitní a jemné kůže. Dále sedlářství nabízí speciální oporu "bar" nasazovanou na madla. Komunikace je možná v němčině a angličtině. Celková nabídka sedlářství v angličtině - nabidka_madla_nemecko.

Univerzity

Tyto univerzity nám umožňují setkání našich členů ve svých prostorách, pořádají s našimi lektory přednášky pro studenty a veřejnost.