Patroni České hiporehabilitační společnosti

Vanda Hybnerová

„Zdravím  srdečně, přemýšlím, jak napsat oficiální pozdravení a vyjádření podpory pro vaše sdružení. Těžké by to bylo v případě, kdy by pro mě vaše činnost byla vzdálená, ale jelikož se jedná o mou životní lásku a dá se říct i můj osud, je to jednoduché. Koně!!! Prostoupili můj život a dá se říct, že ho ovlivňují téměř vždy pozitivním směrem. Jako přátelé, jako životní partneři a hlavně jako terapeuti. A to jak ve smyslu fyzickém tak psychickém. A tuto zkušenost udělala velká spousta lidí v mém okolí. No a proto velice ráda přijímám vaši nabídku spolupracovat a podporovat to, čemu vy se věnujete řadu let, máte velké zkušenosti a  výsledky. Ráda se budu učit a zároveň, pokud to bude v mých možnostech tvořit osvětu, aby lidé uvěřili v léčivou sílu koní. Jednou jsem dostala přání k premiéře od kamarádky, znělo: Přeji Ti, aby svět byl krásný jako kůň!  Tím se loučím a těším na brzkou shledanou…“

Jan Révai

Jsem kluk z města, který celé dětství strávil na kladenské jízdárně. I když jsem dělal spoustu sportů, koně byli vždy mou jedinou vášní, která všechny přebila. Začínal jsem se motat na jízdárně ve věku, kdy jsem musel ještě několik let čekat na to až si podám přihlášku. Vyháněli mě, strašili mě, ptali se kde mám rodiče, ať si mě odtáhnou. Já se ale nedal, vůně koňských stájí a krása nejušlechtilejšího zvířete mě lákala a fascinovala. Nevím proč, ale už jako malej kluk jsem si představoval jak s koněm komunikuju, jak si rozumíme. Vnímal jsem charakter a nálady každého koně ve stáji a věděl, že se s každým domluvím. Když dnes přemýšlím nad svou vyrovnanou povahou, uvedomuju si, že největší podíl na tom mají právě koně. A proto jsem rád a vidím to jako velmi logické, že umí i pomáhat. A jsem ještě radši když mohu být v blízkosti organizace jako je ČHS, která díky koním pomáhá šířit tuto metodu a rád ji podpořím...“

Hlavní partneři České hiporehabilitační společnosti

Mendelova univerzita v Brně

Mendelova univerzita je dlouholetým partnerem ČHS. Poskytuje sídlo společnosti, prostory pro výuku a je spolupořadatelem Konference o hiporehabilitaci.

green.mango - graphic studio

Green Mango je již dlouholetým partnerem ČHS. Pomáhají s grafikou tiskovin a dalších propagačních materiálů.

Partneři České hiporehabilitační společnosti

Partneři poskytují zejména slevu na své produkty pro naše členy.

BANG - výrobky z pletené kůže a provazů

Firma BANG nabízí pro členy 10% slevu při nákupu zboží nad 1000,- Kč. Sleva se týká hlavně provazových výrobků a ostatních výrobků pro výcvik koní stylem NATURALHORSEMANSHIP. Jedná se o biče, lonže , ohlávky, martingaly, otěže + náhradní díly. Sleva se nevztahuje na přepravu výrobků.

Bezkostrová sedla BAREFOOT

Jsme hrdí na to, že můžeme alespoň formou slev podpořit a pomoci České hiporehabilitační společnosti. Již od roku 2010 zastupujeme německou firmu BAREFOOT v České republice. Nabízíme kompletní sortiment a to včetně bezplatného poradenského servisu. Můžete nás kdykoliv kontaktovat a domluvit si osobní schůzku přímo u vás. Pro členy ČHS jsme připravili další mimořádnou službu a to možnost představení bezkostrových sed s možností odzkoušení a napasování zcela ZDARMA.

EQUISERVIS - jezdecké a chovatelské potřeby

EQUISERVIS spol. s r.o. je jedním z největších prodejců jezdeckých potřeb. Střediskům praktické výuky nabízí slevu na objednávku.

FAPI

Firma FAPI

AIVA jezdecké a chovatelské potřeby

Firma AIVA vyrábí provazové výrobky. Pro členy ČHS nabízí 15% slevu, kterou je možné realizovat i skrze e-shop. Nabídka - AIVA jezdecké a chovatelské potřeby.

ATEX - spol. s r.o.- výroba sportovního oblečení

Firma ATEX - spol. s r.o. oblékla představenstvo ČHS, komisaře specializačních zkoušek a lektory kurzů ČHS do sportovního oblečení. Můžeme tak prezentovat naši organizaci a činnost v elegantním oblečení.

Nástupní rampa od firmy ROLO-M

Firma ROLO-M s.r.o. Děčín nabízí výrobu nástupní rampy, která je výškově nastavitelná a rozebíratelná. Díky tomu lze rampu dle potřeby jednoduše přesouvat a tím se stává flexibilnější a lze ji využít i k jiným účelům. Pro členská střediska firma nabízí slevu 10% z koncové ceny rampy. Kontakt tel: 774 878 116, e-mail: mirej2@volny.czwww.rolo-m.cz. Rampu používá Hiporehabilitační středisko Rehabilitace Kateřina, s.r.o.

Brašnářství a sedlářství Krišpína

Brašnářství a sedlářství Krišpína nabízí výrobu bezpečnostních opasků pro jištění klientů při hiporehabilitaci. Běžná cena je 700,-Kč/ks. Pro členy ČHS je cena 630,-Kč/ks, při objednávce více jak 10 ks je cena 550,-Kč/ks.

Nabídka - bezpecnostni_opasky.

Sattlerei - Německo

Německé sedlářství  Die Sattlerei vyrábí hiporehabilitační madla s jedním úchopem. Pro členy ČHS sedlářství nabízí slevu 8%. Madla se hodí na každou šířku koňského hřbetu (mají klouby). Madla jsou lehká, vyrobena z velmi kvalitní a jemné kůže. Dále sedlářství nabízí speciální oporu "bar" nasazovanou na madla. Komunikace je možná v němčině a angličtině. Celková nabídka sedlářství v angličtině - nabidka_madla_nemecko.

Nech se nést

Internetové knihkupectví Nech se nést.  V e-shopu si můžete vybrat z nepřeberného množství kvalitní literatury o koních a jezdectví či ze široké nabídky vzdělávacích DVD. Pouze zde najdete perfektní dřevěné skříně na sedla, ručně vyráběné jezdecké obnosky a mnoho dalšího. Pro členy ČHS sleva 8%, napište si na info@hiporehabilitace-cr.com o kód.

Univerzity

Tyto univerzity nám umožňují setkání našich členů ve svých prostorách, pořádají s našimi lektory přednášky pro studenty a veřejnost.